odruky.SK

Switch to desktop Register Login

Obchod so strachom (dokumentárny film)

  • 04 feb
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)
Okolo dokumentárneho filmu o očkovaní, ktoré poškodilo malého Maxima bolo v polovici roku 2012 na internete dosť rušno a vo viacerých článkoch na webe sa objavili informácie o cenzúre v televízií TA3.

O tejto "kauze" si môžete prečítať viac v tomto článku na webe slobodavockovani.sk.

Dúfam, že veľkej časti slovákov už asi došlo, že časť (politokov a médií) nášho štátu ovláda finančná skupina, ktorá investuje do zdravotníctva a táto informácia o cenzúre ich neprekvapila.

Mňa by zas neprekvapilo, keby povinné očkovania boli takisto "mafiánska objednávka" v parlamente a vôbec tu nejde o dobre úmysly a prevenciu či zdravie našich detí.

Keďže čakáme potomka, prirodzene sa zaujímame o očkovania, ktoré by podľa zákona malo naše dieťa podstúpiť. Verím, že po zhliadnutí tohto dokumentu sa začnete aj vy viac zaujímať o to, čo do našich detí pichajú pod hrozbou povinnosti vyplývajúcej zo zákona, zastrašovania zo strany doktorov a finančnej pokuty.

Takisto by ste mali vedieť, že čoraz viac rodičov odmieta očkovať svoje deti a že zodpovedný je ten, kto chce vedieť viac a nie ten, kto verí dogme a skorumpovanej legislatíve.

Odporúčam tiež pozrieť www.slobodavockovani.sk a ďalšie weby, ktoré sa venujú tejto problematike.

Obchod so strachom online

Pre písanie komentárov sa prihláste