odruky.SK

Switch to desktop Register Login

Dielňa

Našej dcére doniesol Ježiško tablet, ale zabudol jej doniesť stojan. Pozeral som na webe nejaké inšpírácie na výrobu dreveného stojanu a dostal som super nápad na vlastný koncept "ceruzkového" stojanu na tablet.
Čítať ďalej...
streda, 04 január 2017 09:27
Je čas vianoc a po zhliadnutí filmu Legenda o vianociach som sa rozhodol (takisto ako vo filme svätý Mikuláš), že aj ja podla legendy vystrúham pod stromček dekorácie pre svojich blízkych.
Čítať ďalej...
sobota, 17 december 2016 14:36
Chcel som si vyskúšať chov zajacov, tak sme si na skúšku (a na mäso) kúpili dvoch králikov. Na rade bola výroba zajačincov a v článku sa môžete pozrieť aky typ klietky pre králiky som zvolil.  
Čítať ďalej...
streda, 05 august 2015 13:18
Momentálne chováme kozy, sliepky a svine. Každé z týchto zvierat ma rado sušené pečivo a tak ma napadlo, že zberom starého pečiva, by sme mohli nejaké pečivo pre zvieratá vyzbierať. A tak som spravil som zberňu pečiva do vchodu paneláku.
Čítať ďalej...
sobota, 17 január 2015 14:07
S rodinou som sa presťahoval do Polonin na východ Slovenska a kedže žijeme uprostred prírody v národnm parku, je tu dosť líšok a preto som musel na dvore vyhradiť priestor pre kurky. S kámošom sme za cca pol dňa zostrojili 4 dielce z liesok, ktoré poslúžia ako plot.
Čítať ďalej...
sobota, 20 september 2014 12:11
Pod Tatrami túto zimu konečne (v polovici jabuára 2014) prituhlo a tak som sa konečne odhodlal vyrobiť pre sliepky a kozu ohrievač pod napájačku, aby som z nej nemusel dvakrát denne vyklepávať ľad. Na webe je možnosť kúpiť vyhrievaciu podložku pod hydinovú napájačku, ale 25 € je podľa mňa dosť a aj tak si najradšej robím takéto veci sám :)
Čítať ďalej...
štvrtok, 30 január 2014 21:29